Oznaki upływającego czasu widoczne są również na dłoniach, szyi i dekolcie. To niejednokrotnie miejsca zapomniane, ponieważ wiele kobiet koncentruje się jedynie na twarzy, dlatego także należy włączyć je zarówno do codziennej pielęgnacji, jak i pamiętać o tym, że istnieje szeroka gama zabiegów profesjonalnych, które pomagają wymazać efekty upływającego czasu.

Dłonie, szyja i dekolt to delikatna skóra, która jest także narażona na nadmierne wysuszenie, zmarszczki oraz wiotkość. Z czasem traci ona włókna odpowiedzialne za jej jędrność i staje się przesuszona. Jednak odpowiednio dopasowane zabiegi powalają na uzyskanie optymalnego efektu młodej i gładkiej skóry, która jest pobudzona do samoczynnej regeneracji. Możliwe jest w związku z tym spowolnienie procesów starzenia.

Bardzo dobre efekty daje przede wszystkim mezoterapia – polega ona na wykonaniu serii iniekcji koktajlem leczniczym bogatym w składniki nawilżające, odżywiające i rewitalizujące skórę. Działa ona znacznie lepiej niż standardowe zabiegi kosmetyczne, ponieważ substancje docierają bezpośrednio do skóry właściwej, gdzie są potrzebne. To powoduje, że dzięki mezoterapii twoja skóra dłoni, szyi i dekoltu może być piękna w każdym wieku!