Nowoczesne zabiegi liftingu twarzy odbywają się bezinwazyjnie i dają optymalne efekty. W gabinecie oferujemy naszym klientkom profesjonalny lifting okolicy przedusznej polegający na zastosowaniu odpowiedniego kwasu hialuronowego – dzięki niemu możemy stworzyć naturalne rusztowanie dla skóry, wypełnić ją i zredukować zmarszczki i w ten sposób poprawić jej wygląd kompleksowo.

Stosujemy nowoczesny zabieg soft liftingu, który został stworzony właśnie do tego celu. Zabieg polega na wstrzyknięciu preparatu w okolicę przeduszną skóry twarzy, co powoduje przywrócenie właściwego napięcia warstwy mięśniowo-powięziowej twarzy, a tym samym uzyskanie efektu odmłodzenia twarzy – w określonych miejscach skóry wykonuje się iniekcje z kwasu hialuronowego. Zabieg jest praktycznie bezbolesny i bezpieczny, a efekty utrzymują się nawet do 18 miesięcy.

Rezultatem liftingu okolicy przedusznej jest przede wszystkim poprawa owalu twarzy, ponieważ kwas hialuronowy wypełnia ją naturalnie od wewnątrz. To powoduje także zmniejszenie widoczności zmarszczek i zlikwidowanie wiotkości skóry. Dzięki temu zabiegowi każda twarz może wyglądać jeszcze bardziej młodo i świeżo!