Twoim problemem są zbyt małe czy niesymetryczne usta? Przyczyn jest wiele, ale my mamy rozwiązanie każdego – oferujemy nowoczesne zabiegi powiększania i modelowania ust, dzięki który możesz kusić pełnymi ustami na długo – bez stosowania inwazyjnych zabiegów.

Najczęściej zmiany wokół ust spowodowane są przez upływający czas – procesy starzeniowe wpływają na odwodnienie i utratę jędrności i objętości ust, opadanie kącików, wiotczenie brzegów ust oraz utratę czerwieni wargowej. Na zmiany wpływa też palenie papierosów. Niedoskonałości mogą być także genetyczne – zbyt wąskie, niesymetryczne usta o słabo zarysowanych konturach.

W takich przypadkach oferujemy zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, który jest naturalnym i bezpiecznym związkiem występujący w skórze. Posiada on zdolności do wiązania wody, wspomaga syntezę kolagenu, a także dzięki niemu można stworzyć specjalne „rusztowanie” i poprawić objętość skóry w obrębie ust. Odpowiednio prowadzone iniekcje z kwasu hialuronowego dają optymalne efekty – usta stają się pełne, symetryczne i nasycone czerwienią.

W naszym gabinecie Medlift wykonujemy profesjonalne zabiegi powiększania i modelowania ust. Dzięki nam zyskasz piękny, naturalnie wyglądający efekt i na pewno będziesz zadowolona!