Masz pytanie? Chcesz umówić się na zabieg?
Zadzwoń: +48 690 96 99 99

Lipoliza iniekcyjna jest nowoczesnym i nieoperacyjnym zabiegiem medycyny estetycznej stosowanym do usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej. Ta innowacyjna metoda modelowania sylwetki pozwala nie tylko miejscowo wyszczuplić ciało, ale także precyzyjnie wymodelować kontury figury. Zabieg lipolizy iniekcyjnej daje możliwość skutecznej likwidacji nagromadzonych fałd tłuszczu, które nie zmniejszają się pomimo stosowania odpowiedniej diety oraz intensywnych ćwiczeń fizycznych.

Lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem w pełni bezpiecznym oraz mało inwazyjnym, polegającym przede wszystkim na trwałym rozpuszczeniu nadmiernie nagromadzonych złogów tłuszczowych. Za pomocą wstrzyknięć pod skórę podawane są substancje, które skutecznie rozpuszczają komórki będące składnikami budulcowymi tkanki tłuszczowej, pozwalając w ten sposób na bezoperacyjną metodę eliminowania nadmiaru tłuszczu. Lipoliza iniekcyjna najlepiej sprawdza się na stosunkowo niewielkich obszarach ciała, takich jak między innymi podbródek, wewnętrzna strona ud, bryczesy, talia, brzuch itp.

Opis zabiegu

Lipoliza iniekcyjna jest terapią miejscową, w trakcie której starannie dobrane składniki rozbijające tkankę tłuszczową są wstrzykiwane pod skórę. Sam zabieg jest bezbolesny, jednak po jego ukończeniu może pojawić się ból, zaczerwienienie oraz pieczenie. Objawy te mogą utrzymywać się od kilku do kilkunastu dni, po czym samoistnie ustępują.

Przeciwwskazania:

  • ciąża i okres karmienia piersią,
  • zaburzenia krzepnięcia krwi,
  • ciężkie schorzenia wątroby i nerek,
  • infekcje skóry w miejscu wstrzyknięć,
  • alergia na preparat,
  • nadmierna otyłość,
  • cukrzyca.

Masz pytanie? Chcesz umówić się na zabieg?
Zadzwoń: +48 690 96 99 99